GAME OVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¬ GüzéL, étkiLe¥îcî, DãmãR SözLéR ¬

¬ GüzéL, étkiLe¥îcî, DãmãR SözLéR ¬ Empty ¬ GüzéL, étkiLe¥îcî, DãmãR SözLéR ¬

Mesaj  PaRaDoX Cuma Eyl. 07, 2007 4:20 am

"o gözlerinde biraz beni görseydim.o gözlerini görmezden gelmeseydim, beni benim önümde yerlebir etmeseydin; hala senin için ölebilcek birisi olurdu"

Adı var kendi yoklardan bıktım...Adı var kendi yoksa ben de yokum!

Bir göz yaşı akıttım uğrunda yine..Yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım..Sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim "o" ana dek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Buzdan evimiz, şekerden sevgimiz, tuzdan hayallerimiz vardı. Bir gün ne oldu biliyor musun? Yağmur yağdı!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

S£rséri ßiR a$k ßizimkiSi, Ankara'nın Arka SokakLarında G£ceyé ßiLe Kan Kusturan kaLLe$Liğin Kan Kard£$i.Hani NikoTin KoKan Agız Tadında Uzun ßir Öpü$ün Son Anında Yaßancı ßed£ne K£siLen ßiLeTin C£pt£ oLma HisSi SustaLı ßir a$k ßizimkiSi Ta$ıma RuhSatı SapLadıgımız Ya$amın Arka c£ßinde...

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..
PaRaDoX
PaRaDoX
Meraklı
Meraklı

https://vardamir.yetkin-forum.com/